KOSZYKARZE MISTRZAMI POWIATU

28.11.2017 roku odbyły się XX mistrzostwa powiatu w piłce koszykowej. Zwycięstwo odniosła reprezentacja naszej szkoły. Nadmienić trzeba, że był to szósty triumf z rzędu czyli od sześciu lat nieprzerwanie jesteśmy najlepsi w powiecie w piłce koszykowej. Reprezentacja naszej szkoły: Zarębski Norbert IIIa, Dobieński Mateusz IIIa, Rojewski Mateusz IIIb, Obszyński Jacek IIIb, Gęsiarz Hubert IIIc, Skonieczny Bartłomiej IIIc, Seweryniak Hubert IIIc, Zasada Bartłomiej IIIc.
GRATULACJE!

DRUŻYNA DZIEWCZĄT PONOWNIE NAJLEPSZA

W poniedziałek, 27 listopada na Hali MOSiR w Gostyninie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w koszykówce dziewcząt. W zawodach udział wzięły trzy drużyny: Sp3/ G2 w Gostyninie, Szkoła z Pacyny oraz Sp5/G1 w Gostyninie. Rywalizowano systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta wygrały wszystkie pojedynki, tym samym zapewniając sobie pierwsze miejsce w całym turnieju. Oto skład drużyny: Maja Bobowska, Katarzyna Zapałowska, Zuzanna Leonarcik, Agata Siemińska, Zuzanna Moczydłowska, Oliwia Budzyńska, Milena Chabowska, Wiktoria Wojtczak, Aleksandra Kieszkowska, Natalia Korytkowska, Natalia Kowalczyk, Nikola Ormińska.
Gratulujemy!

KOLEJNY SUKCES PIŁKARSKI SP5

W rozgrywanych 15 listopada Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej chłopców, reprezentacja naszej szkoły odniosła kolejny sukces, zajmując pierwsze miejsce. Podczas całego turnieju drużyna nie poniosła żadnej porażki, wysoko wygrywając kolejne pojedynki i tylko jeden remisując. Zawody dla naszych uczniów zakończyły się imponującym bilansem bramkowym 21-1. Barwy szkoły reprezentowali: Wiktor Smyczyński, Maciej Jaśkiewicz, Mateusz Olesiński,Mateusz Dobieński, Oskar Kosmowski, Szymon Kocanowski, Bartłomiej Skonieczny, Klaudiusz Mikołajczyk, Mateusz Rojewski, Kacper Balcerzak, Eryk Wydrzyński.

I MIEJSCE NASZYCH UCZENNIC

Zasłużone zwycięstwo odniosły nasze uczennice w mistrzostwach powiatu w halowej piłce nożnej. Zarówno w grupie jak i w meczach finałowych wygrały wszystkie swoje pojedynki nie tracąc żadnej bramki! W turnieju wzięło 6 drużyn ze szkół powiatu gostynińskiego.Naszą szkołę reprezentowały: Nikola Ormińska, Milena Chabowska, Natalia Maćczak, Julia Wiankowska, Nikola Lewandowska, Wiktoria Chmielecka, Oliwia Budzyńska, Anastazja Alabrudzńska, Wiktoria Głowacka, Katarzyna Jankowska, Monika Węglewska. GRATULACJE!

HISTORYCZNE ZWYCIĘSTWO

W zawodach piłkarskich szóstek chłopców, rozegranych na stadionie miejskim, nasza szkoła odniosła historyczne zwycięstwo, bo pierwsze pod nazwą SP5. Turniej półfinałowy nasi uczniowie zakończyli na pierwszym miejscu z  imponującym bilansem 15:0. W finale drużyna potwierdziła swoja dominację, wygrywając wszystkie mecze. Strzelili 12 goli tracąc tylko jeden. Zwycięstwo skutkuje awansem SP5 do finału rejonowego, którego zostanie rozegrany w maju. Z niecierpliwością czekamy na turniej halowy z udziałem naszych piłkarzy. Reprezentacja Szkoły Podstawowej wystąpiła w składzie: Klaudiusz Mikołajczyk, Szymon Kocanowski, Mateusz Dobieński, Oskar Kosmowski, Bartłomiej Skonieczny, Wiktor Smyczyński, Maciej Jaśkiewicz, Mateusz Rojewski, Mateusz Olesiński, Szymon Górski, Eryk Wydrzyński.