DEBATA PRZEDWYBORCZA

W dniu 26 września odbyła się w naszej szkole debata mająca na celu wybranie przewodniczącego szkoły oraz Rzecznika Praw ucznia. Wszystkie kandydatki zaprezentowały swoje plany oraz wstępne programy wyborcze. O zaszczytne stanowisko przewodniczącej ubiegały się dwie uczennice Maja Bobowska oraz Monika Węglewska. Funkcję Rzecznika natomiast pragnęły pełnić aż trzy nasze koleżanki, jednakże po mającym miejsce dzień później głosowaniu zwyciężczynią okazała się być Agata Wichlińska. Przewodniczącą szkoły, po podliczeniu głosów została Maja Bobowska, jej młodsza kontrkandydatka  pełnić będzie funkcę zastępcy. Opiekunem i pomocą dla  przewodniczącej w najbliższym roku szkolnym będzie pani Letycja Kosińska,  Rzecznik zaś może liczyć na  poradę  i wsparcie ze strony pani Katarzyny Ciszewskiej. Wszystkim dziewczynom gratulujemy odwagi i życzymy dużo sukcesów w tegorocznej pracy na rzecz szkoły. Powodzenia!